خرید سوالات و کلید سنجش قبل آزمون

 ⚡ کانال خرید و فروش سوالات و کلید آزمون آزمایشی سنجش قبل برگزاری آزمون برای ورود از آیدی تلگرام زیر شروع کنین 👇


Sell_kilid@


💥 برای ورود به کانال بالا و خرید سوالات و کلید سنجش ابتدا فیلترشکنتون رو باز کنید سپس روی آیدی بالا👆 کلیک کنید و وارد کانال شین

➕ آزمون های آزمایشی کجا لو میرن و آیا باید بخریم؟

➖ شاید براتون سوال شده باشه که آزمون ها و در این پست آزمون آزمایشی سنجش کجا لو میره و بخرین جا برای خرید آزمون ها قبل آزمون کجاست؟ و یا باید اصلا آزمون ها رو بخریم یا نه رایگان استفاده کنیم؟ ما در سایت Soalkilid جواب تمامی این سوالات رو گذاشتیم ولی در این پست فعلا به فروش سوالات و کلید آزمون سنجش قبل آزمون میپردازیم .

📌ویدیو لو رفتن نمونه ای از آزمون های آزمایشی :

➕ آزمون سنجش چطوری لو میره؟

➖ آزمون آزمایشی سنجش سه روز قبل آزمون توسط رابط هایی از قبل تعیین شده در حوزه های فرعی آزمون اعم از پشتیبان های تحصیلی ، رییس حوزه ها آزمون آزمایشی سنجش دزدیده میشه و بعد از عکس برداری از سوالات برای خرید در کانال ها گذاشته میشه و نیز سوالات در اختیار تیم کلید زنی کانال گذاشته میشه برای کلید زنی که در آزمون آزمایشی سنجش به علت اینکه از خیلی وقت پیش دیگه پاسخنامه خود آزمون لو نمیره این وظیفه تیم کلید زنیه که کلید های تشریحی با درصد بالای 80% تحویل خریداران بده .

➕ چطوری میشه این سوالات و پاسخنامه ها رو خرید؟

➖ سوال بسیاری اینه که چطوری میشه آزمون آزمایشی سنجش رو خریداری کرد خب باید بگم اولین مرحله برای خریداری بهترین کیفیت کلید و سوالات ابتدا باید در کانال تلگرامی که اول این پست  براتون گذاشته بودیم عضو شین اگر هنوز عضو نشدین همین الان میتونین اقدام کنین - سپس پست هایی که داخل کانال گذاشته میشه دقت کنین حدود دو یا سه روز قبل آزمون در کانال پست روش خریداری آزمون آزمایشی سنجش گذاشته میشه حالا با روش های متفاوت که اگر نمیتونین با پرداخت اینترنتی یا کارت به کارت پرداخت کنین با شارژ های اعتباری هم میشه پرداخت کرد .

➕ بعد از خرید سوالات و پاسخنامه رو کجا تحویل میگیریم؟

➖ از سوالات بسیاری که پرسیده میشه اینه که بعد از خرید سوالات و کلید و یا حتی پاسخنامه آزمون های سنجش رو کجا تحویل میگیریم - شما بعد از پایان پرداخت هزینه و خریداری از طرف فروشنده لینک کانال تلگرامی خریداران اون آزمون رو دریافت میکنین که سوالات و کلید و یا حتی پاسخنامه اونجا قرار میگیره .

➕ بعد از خرید سوالات و پاسخنامه رو کی تحویل میگیریم؟

➖ شما بعد از اتمام خرید و عضویت در کانال خریداران آزمون آزمایشی سنجش سوالات این آزمون رو اکثرا چهارشنبه شب و یا پنجشنبه صبح دریافت خواهید کرد ولی مطمعنا درک میکنین که این فرایند یه فرایند سیستمی نیست و حتما ممکنه زودتر و یا دیرتر دریافت کنید اما قطعا در زمان قابل استفاده دریافت میکنین - و اما کلید که دریافت کردنش حدود 5 یا 6 ساعت بعد از لو رفتن سوالات آزمون آزمایشی سنجش وقت میبره و حدود پنجشنبه بعدازظهر و تا پنجشنبه اول شب در کانال خریداران گذاشته میشه .

➕ میشه بدون پرداخت هزینه رایگان دریافت کرد؟

➖ بله حتی ما در این سایت هم چند کانال تلگرامی که کلید و سوالات رو رایگان میذارن گذاشتیم براتون ولی بذارین باهم رو راست باشیم تمامی کانال هایی که رایگان میذارن از دو حالت خارج نیستن یا فقط یک آزمون اقدام به رایگان گذاشتن میکنن و یا کیفیت سوالات و کلید ها بسیار پایینه و بسیار دیرتر از کانال های پولی در این کانال ها سوالات و کلید گذاشته میشه که میتونه تا 6 ساعت هم باشه ولی ما در این سایت که لینک صفحه اصلیش رو همین پایین👇 براتون گذاشتیم میتونین دنبال کانال های لو رفتن رایگان آزمون های سنجش باشین و اگر از کیفیت راضی بودین استفاده کنین .

🔆 کانال قرارداده شده اول پست خوب نیست؟

🔄 برای داشتن کانال های بیشتر و بهتر ویدیو پایین رو تماشا کنین .

➕ کانال لورفتن آزمون های سراسری داخل سایت گذاشته میشه؟

➖ خب باید بگم سایت ما اولین سایت در حوزه پیدا کردن و گرد هم آوردن این کانال ها کنار هم هستش و در دنیای تلگرام کانال هایی در این موضوع فعال هستن و ما در این سایت قصد داریم معتبرترین بزرگترین و محبوب ترین هارو براتون گرد آوری کنیم البته کانال ها گاها توسط پلیس فتا بسته میشن که ما در این پست ها اونهارو ویرایش و کانال های جدید رو قرار میدیم تمامی کانال هایی که ما در سایت میذاریم برای آزمون های سراسری و واقعی در زمان خودشون برنامه دارن .

➕ سایر موسسه ها هم در سایت قرار میگیره؟

➖ بله سایر موسسه های آزمون ها از قبیل گزینه دو ، گاج ، قلم چی و... هم داخل سایت قرار میگیره پس پیشنهاد واقعی ما اینه که حتما آدرس سایت رو یا به خاطر داشته باشین و یا در جایی ذخیره کنین و کافیه قبل از هر آزمون که کلید یا سوالات لازمتون هست یه سر به سایت بزنین ما حتما براش برنامه ای داریم .

💬 سوالی در مورد سایت یا این پست دارین؟

📌 اگر سوالی دارین لطفا اول فیلترشکنتون رو روشن کنین و سپس میتونین پایین همین صفحه👇 کامنت بذارین و سوال خودتون رو بپرسین سوالتون زیر خییلی سریع و دقیق جواب داده میشه

" powered by soalkilid team "

نظرات

✅ پست های دیگری از سایت :

کلید و سوالات رایگان قلم چی قبل آزمون

فروش کلید سوالات گاج قبل جلسه

کلید و سوالات رایگان گزینه دو قبل آزمون

کانال کلید رایگان گاج قبل آزمون